O nas

Abyś mógł stworzyć ekipę swoich marzeń...

…właśnie taka jest myśl przewodnia firmy Altertechnika. Nasza działalność to zdecydowanie coś więcej, niż tylko outsourcing kadr – to także swego rodzaju misja, aby realizację różnego rodzaju projektów budowlanych czy też przemysłowych wprowadzić na nowy, wyższy poziom. Z pewnością zgodzisz się z nami, że podstawą sukcesu w tej dziedzinie jest właśnie zespół złożony z wybitnych specjalistów w poszczególnych dziedzinach.

Z tego powodu tworząc ekipę idealną do realizacji ważnego projektu, warto nam zaufać i postawić na naszych fachowców, którzy przez lata doskonalili swój fach, by obecnie osiągnąć w nim perfekcję. Oferujemy wynajem wykwalifikowanych specjalistów, co określa się obecnie mianem outsourcingu kadrowego. Nasza baza obejmuje pracowników mających bogate doświadczenie we wszelakich pracach montażowych, spawalniczych, remontowo-budowlanych, a także wykończeniowych.

Oszczędność

Chyba wszyscy wiemy, jak czasochłonnym oraz kosztownym procesem jest rekrutacja pracowników. Nawiązując współpracę z naszą firmą, zyskujesz możliwość przerzucenia odpowiedzialności za dobór najwyższej klasy specjalistów właśnie na nasze barki, co pozwoli Ci zaoszczędzić cenny czas oraz pieniądze.

Szacunek

Stawiamy człowieka zawsze na pierwszym miejscu. Pozyskując naszych pracowników, którzy są jednocześnie wybitnymi specjalistami w swoich dziedzinach, zawsze jesteśmy pełni empatii i zrozumienia dla każdego z nich. Tego typu podejście procentuje poprzez lepsze relacje w zespole, który potem może efektywniej pracować na Twój sukces.

Gwarancja

Każdemu z naszych Klientów udzielamy gwarancji, która polega na bezwarunkowym zapewnieniu pracownika na zastępstwo osoby, która z różnych przyczyn podejmuje decyzję o zakończeniu pracy przy danym projekcie. Dzięki temu unikniesz kosztownych opóźnień przy realizacji Twojej inwestycji.

Korzyści dla Ciebie

Tym, co wyróżnia naszych fachowców, jest fakt, iż posiadają oni rozległe horyzonty i ogromne doświadczenie w branżach: przemysłowej, energetycznej, ochrony środowiska, a oprócz tego mieli okazję rozwinąć swoje kompetencje w zakresie budowy i remontów obiektów mostowych oraz budynków użyteczności publicznej. Specjaliści z firmy Altertechnika posiadają wszelkie niezbędne uprawnienia do prowadzenia robót budowlanych, montażu konstrukcji czy też rurociągów.