Monter turbin i urządzeń wirnikowych

Na potrzeby bieżących projektów w Polsce poszukujemy doświadczonych specjalistów na stanowisko:

MONTER TURBIN I URZĄDZEŃ WIRNIKOWYCH

Wymagania:

– Doświadczenie w pracy w jednej z branż: energetyczna/ chemiczna / petrochemiczna / rafineryjna oraz w jednym z obszarów: montaż/serwis/rozruch urządzeń wirujących typu turbiny, wentylatory, pompy lub urządzeń statycznych,
– Znajomość elektronarzędzi, sprzętu, technologii do obróbki mechanicznej (szlifowanie, skrobanie, docieranie),
– Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi (suwmiarka, mikromierz, miara, średnicówka),
– Umiejętność posługiwania się rysunkiem technicznym (dodatkowym atutem będzie znajomość rysunków izometrycznych)
– Uprawnienia energetyczne typu E (grupy drugiej eksploatacji) lub gotowość do wyrobienia,
– Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne, mile widziane kierunki: mechanik, energetyk, ślusarz lub pokrewne,

Obowiązki:

– Praca przy budowie nowych turbin parowych i gazowych,
– Obsługa elektronarzędzi, obróbka mechaniczna, pomiary,
– Praca w samodzielnej brygadzie,

Oferujemy:

– Ubrania robocze, sprzęt ochrony osobistej, wysoką dbałość o BHP,
– Dodatkowe ubezpieczenie zbiorowe z możliwością samodzielnej kontynuacji po zakończeniu pracy,
– Samodzielną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku usług technicznych,
– Pomoc w aktualizacji uprawnień oraz zdobywaniu nowych,

Zainteresowanych kandydatów prosimy o  kontakt telefoniczny  531 001 717 i 24 3666626 lub wysyłanie CV  wraz ze skanem uprawnień energetycznych na adres :  rekrutacja@altertechnika.pl

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2016r. poz.922)”. Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.