Strefa pracodawcy

Poszukujecie Państwo specjalistów budowlanych rzadko spotykanych specjalności?
U nas ich znajdziecie!

Udostępnianie pracowników, pośrednictwo pracy​

Specjalizacją firmy Altertechnika jest kompleksowe udostępnianie pracowników budowlanych i remontowych, a także monterów oraz spawaczy. Kadry, którymi dysponujemy, posiadają wszystkie niezbędne uprawnienia do poprowadzenia każdej budowy, projektu bądź też innej inwestycji przemysłowej. Bez względu na to, czy działasz w Polsce, czy też innym kraju Unii Europejskiej, możesz liczyć na profesjonalne usługi naszych pracowników.

Możesz polegać na naszym zdobywanym przez lata doświadczeniu, które sprawia, że jesteśmy w stanie zaoferować Ci najlepszych pracowników w swoim fachu. Tym, co nas wyróżnia, jest przede wszystkim wysoka jakość świadczonych usług oraz maksymalny poziom rzetelności przy realizowaniu powierzonych prac. Nasza baza profesjonalistów to miejsce, w którym znajdują się wyłącznie osoby sprawdzone i zweryfikowane, o udokumentowanym doświadczeniu w branży.

Dlaczego warto z nami współpracować?​

Nasi pracownicy to osoby z kwalifikacjami oraz uprawnieniami wymaganymi w danej branży, doskonale znający się na swoim fachu. Większość z nich miała okazję pracować przy dużych inwestycjach i projektach, także poza Polską. Cechuje ich rzetelność i sumienność w realizowaniu zleconych zadań, co daje Państwu gwarancję dobrze wykonanych prac. Oferujemy wynajem pojedynczych specjalistów lub całych grup, łącznie z kierownikiem – brygadzistą.

Czas

Szybki dostęp do wykwalifikowanych pracowników z doświadczeniem. Realizujemy zlecenie w najkrótszym możliwym czasie!

Oszczędność

Cała procedura odbywa się bez konieczności prowadzenia rozliczeń i spraw personalnych - ten obowiązek jest po naszej stronie. Oszczędność czasu i pieniędzy!

Profesjonalizm

Gwarantujemy dobór specjalistów zgodnie z przedstawionymi oczekiwaniami i wymaganiami!

Wybór

Możliwość wyboru pracownika lub wymiany go na innego w trakcie trwania umowy. Bez ryzyka i dodatkowych kosztów!

Każdy z naszych pracowników posiada wysokie kwalifikacje w swojej dziedzinie, a także wszelkie wymagane uprawnienia w danej branży. Dzięki temu zyskujesz pewność, że kadra, z którą będziesz współpracował, zna wszelkie tajniki swojego fachu. Zdecydowana większość spośród naszych specjalistów posiada spore doświadczenie w pracy przy dużych inwestycjach, nie tylko w Polsce, ale również poza jej granicami.

Jeśli potrzebujesz rzetelnego, a także sprawdzonego partnera biznesowego, zdecyduj się na współpracę z firmą Altertechnika. Z nami każdy Twój projekt zakończy się sukcesem!

Serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z nami poprzez niniejszy formularz kontaktowy bądź bezpośrednio pod numerem telefonu +48 24 366 66 26 lub w siedzibie firmy.

Złóż zapytanie ofertowe

    Możesz dołączyć plik w formacie DOC, DOCX, PDF: