Strefa pracownika

Nieważne czy zaczynasz swoją karierę zawodową czy jesteś już wysoko wykwalifikowanym specjalistą.
Łączymy pracodawców i pracowników budowlanych z wielu branż.

Ocean możliwości dla pracowników

Oferujemy pośrednictwo w znalezieniu ciekawej i dobrze płatnej pracy tymczasowej w Polsce i Unii Europejskiej. Nasze zdobywane przez lata doświadczenie sprawia, że rynek pracy nie ma przed nami żadnych tajemnic. Wiemy czego oczekują pracownicy i jak dotrzeć do odpowiednich dla nich pracodawców.

Nieważne czy zaczynasz swoją karierę zawodową czy jesteś już wysoko wykwalifikowanym specjalistą – Altertechnika znajdzie dla Ciebie pracę, która w pełni spełni Twoje oczekiwania.

Dostarczamy odpowiednie kompetencje

Łączymy pracodawców i pracowników budowlanych z wielu branż. Skutecznie dopasowujemy obie strony zapewniając profesjonalną obsługę i najwyższe standardy. Bierzemy pełną odpowiedzialność za zarządzanie naszymi klientami. Działamy w oparciu o doświadczenie, rzetelność oraz kulturę i etykę pracy.

Prosta współpraca

Wystarczy, że wyślesz do nas swoje zgłoszenie wraz z CV. My zajmiemy się całą resztą i dopasujemy ofertę pod Twoje wymagania.

Minimum formalności

Zarządzamy bieżącą współpracą z klientami, zachowując przy tym przyjazną dla użytkownika formę i minimum formalności.

Obopólne korzyści

Łączymy pracodawców i pracowników działając z korzyścią dla obu stron. Dostosowujemy się do Waszych oczekiwań.

Pełny profesjonalizm

Posiadamy odpowiednie certyfikaty zatrudnienia w Polsce. Załatwiamy niezbędne formalności. Wszystko odbywa się w pełni legalnie.

Oferty dopasowane do Twoich potrzeb​

Zapraszamy do współpracy pracowników budowlanych z doświadczeniem i uprawnieniami, w szczególności:

 • budowlańców – brygadzistów, kierowników budów, kierowników projektów, malarzy, piaskarzy, zbrojarzy, cieśli, tynkarzy, specjalistów wod-kan,
 • spawaczy – w różnych metodach i grupach materiałowych,
 • monterów – instalacji elektrycznej, izolacji przemysłowych (zimno- i ciepłochronnych), rurociągów (wymagana umiejętność czytania rys. izometrycznego i technicznego), monterów konstrukcji stalowych.

Innych specjalistów prac budowlanych, montażowych i konstrukcyjnych prosimy o przesłanie CV wraz z informacją o doświadczeniu, ukończonych kursach i szkoleniach oraz o posiadanych uprawnieniach.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi aktualnymi ofertami pracy:

  Stanowiska / Kwalifikacje:

  Prawo jazdy:

  Własny samochód:

  Załączniki (CV, list motywacyjny, itp):